Kamil Glik zaczyna sezon od gola. Polski stoper z trafieniem w Pucharze Włoch (VIDEO)

Data dodania: 08-08-2022 19:51

Kamil Glik strzelił gola dla Benevento Calcio w przegranym 2:3 meczu z Genoą CFC 1893 pierwszej rundy Pucharu Włoch.

Glik wyszedł w pierwszym składzie gości i w 3. minucie doliczonego do I połowy czasu gry strzelił gola kontaktowego na 1:2. Wcześniej dwie bramki dla Genoi po podaniach Cody strzelił Gudmundsson - w 35. i 45. minucie.

Po zmianie stron Coda trafiła na 3:1 z rzutu karnego w 64. minucie, a Benevento odpowiedziało tylko honorowym golem Karicia w 96. minucie.

Glik zagrał całe spotkanie. W 66. minucie na boisko wszedł w barwach Genoi Filip Jagiełło, który latem wrócił z wypożyczenia do Brescii Calcio.

W II rundzie Coppa Italia Genoa zagra ze SPAL 2013.