Sebastian Szymański znowu błysnął w Feyenoordzie. Polak zdobył bramkę w Lidze Europy (VIDEO)

Data dodania: 06-10-2022 22:00

Sebastian Szymański po raz kolejny błysnął w barwach Feyenoordu Rotterdam. Reprezentant Polski strzelił gola w meczu holenderskiego giganta z FC Midtjylland w meczu Ligi Europy.

Szymański latem przeniósł się do Feyenoordu w ramach wypożyczenia z Dynama Moskwa, gdzie zostać nie chciał z powodu inwazji Rosji na Ukrainę. Wykorzystał przepisy FIFA i na rok został wypożyczony do Rotterdamu.

W Holandii pewnie zostanie dłużej, bo szybko zaczął udowadniać swoją sporą wartość. W 8 meczach tego sezonu strzelił 2 gole i zanotował 3 asysty. W starciu z Midtjylland dołożył kolejną bramkę.

23-letni pomocnik w 23. minucie znalazł się w polu karnym i strzałem lewą nogą posłał piłkę do siatki. To jego pierwszy gol w sezonie w Lidze Europy.

Feyenoord do przerwy prowadził w Danii 2:0. Skończyło się remisem 2:2. Szymański zagrał do 79. minuty. W grupie Feyenoord ma na półmetku, czyli po 3 kolejkach, 4 punkty, podobnie jak Midtjylland, a także Lazio i Sturm Graz. Holendrzy są liderem dzięki najlepszemu bilansowi bramek, ale droga do awansu jest jeszcze daleka.