Sebastian Szymański z kolejnym golem w Feyenoordzie. Polak zdobył kluczową bramkę hitu

Data dodania: 16-10-2022 18:38

Sebastian Szymański zdobył kolejną bramkę w barwach Feyenoordu Rotterdam. Polski pomocnik trafił do siatki w wyjazdowym spotkaniu z AZ Alkmaar wygranym 3:1.

23-letni Szymański trafił do siatki w 56. minucie. Były zawodnik Legii Warszawa i Dinama Moskwa (jest wypożyczony do Feyenoordu właśnie z rosyjskiego klubu) zdobył bramkę na 2:1. To 3. gol Szymańskiego w tym sezonie Eredivisie. Do tego dorzucił gola w Lidze Europy i 4 asysty we wszystkich rozgrywkach.

Feyenoord ostatecznie wygrał z AZ 3:1, chociaż przegrywał od 26. minuty po bramce Odgaarda. Wyrównał z karnego w 31. minucie Dilrosun, a wynik ustalił w 82. minucie Danilo. Sebastian Szymański zszedł z murawy w 85. minucie.

Feyenoord ma po 10 meczach 23 punkty i zajmuje 2. miejsce z punktem straty do PSV. AZ Alkmaar także ma 23 oczka.