Dwa szybkie gole w meczu o trzecie miejsce mundialu. Chorwaci prowadzą do przerwy (VIDEO)

Data dodania: 17-12-2022 16:52

Chorwacja prowadzi z reprezentacją Maroka 2:1 w meczu o trzecie miejsce mundialu w Katarze.

W 7. minucie meczu sędzia podyktował rzut wolny dla Chorwatów, który wykonywał Livaja. Ten celnie odegrał do Perisicia, który natychmiastowo odegrał ją głową do Gvardiola. Środkowy obrońca "szczupakiem" trafił do siatki obok interweniującego Bono.

Szybko stracona bramka podziałała na Marokańczyków niczym płachta na byka. W 9. minucie również i oni rozegrali rzut wolny, po którym padło wyrównanie.

Trzecia bramka w pierwszej połowie padła po kapitalnym uderzeniu Orisicia. Chorwaci prowadzą do przerwy 2:1 i są o 45. minut od zdobycia brązowego medalu mistrzostw świata.