Przemysław Frankowski z mocnym otwarciem roku! Reprezentant Polski strzelił gola w meczu z PSG (VIDEO)

Data dodania: 01-01-2023 21:08

Przemysław Frankowski zdobył bramkę na 1:0 w meczu RC Lens z Paris Saint-Germain w Nowy Rok w 17. kolejce Ligue 1. Polak już w 5. minucie dał gospodarzom prowadzenie.

Frankowski dopadł do piłki, którą zbił Gianluigi Donnarumma po zagraniu Haidary, do którego świetnie podanie posłał Sotoca.

Polski skrzydłowy dostał piłkę pod nogi i wpakował do pustej bramki, trafiając na 1:0. Dla Frankowskiego to pierwszy gol w tym sezonie Ligue 1, a w sumie 7. w 54 występie w ekstraklasie Francji.

Paryżanie wyrównali już w 8. minucie po golu Ekitike, ale w 28. minucie Openda po kapitalnym podaniu Fofany i błędzie Ramosa wyszedł kapitalnie, ograł Marquinhosa i pokonał Donnarummę na 2:1.