Patryk Szysz wszedł z ławki i strzelił gola. Jego zespół jest w czołówce tabeli

Data dodania: 21-01-2023 19:00

Patrysz Szysz strzelił swojego drugiego gola w sezonie tureckiej SuperLig. Polski piłkarz zdobył bramkę dla Istanbul Basaksehir FK w wygranym 3:1 wyjazdowym meczu 20. kolejki z Kasimpasa SK.

Szysz spotkanie rozpoczął na ławce rezerwowych. Na murawie pojawił się w 80. minucie, gdy zmienił Lucasa Limę. Wówczas było 1:0, bo prowadzenie Kasimpasie dał w 16. minucie Yasin Ozcan, a wyrównał w 48. minucie Danijel Aleksić.

Rozstrzygnięcie na korzyść Basaksehir FK przyszło w doliczonym czasie gry. Najpierw gola z rzut karnego strzelił na 2:1 Deniz Turuc, a kilka chwil później wynik na 3:1 ustalił Patryk Szysz.

Istanbul Basaksehir FK jest w tabeli na 3. miejscu z dorobkiem 37 punktów w 19 spotkaniach.