Kapitalna asysta polskiego talentu. Co za podanie. Dobrze, że tego nie zmarnował (VIDEO)

Data dodania: 04-02-2023 21:31

Kacper Kozłowski został latem wypożyczony z Brighton&Hove Albion do Vitesse Arnhem i gra regularnie w holenderskim klubie. W sobotnim meczu wyjazdowym z FC Emmen (2:2) polski pomocnik popisał się kolejną asystą. To było podanie klasy światowej.

W 33. minucie wyjazdowego spotkania 20. kolejki Kacper Kozłowski posłał przepiękne podanie do Milliona Manhoefa, który nie zmarnował świetnej okazji i na szczęście nie odebrał Polakowi cudownej asysty.

Dla Kozłowskiego, którego Vitesse latem wypożyczyło z Brighton&Hove Albion, to 3. asysta w sezonie w Eredivisie. Do tego Polak ma w 16 występach także gola.

Z Emmen Kozłowski zagrał do 78. minuty. Vitesse wynik na 2:0 podwyższyło w 38. minucie, a w 43. minucie gospodarze zdobyli bramkę kontaktową, a w 87. minucie po bramce samobójczej uratowali remis.

Po sezonie Kozłowski ma wrócić do B&H Albion. W angielskim klubie nie zadebiutował jeszcze w pierwszym zespole. Po transferze z Pogoni Szczecin był już wypożyczony do belgijskiego Royale Union Saint Gilloise, a teraz właśnie do Vitesse.