Hugo Lloris po blamażu Tottenhamu: To zawstydzająca porażka, powinniśmy przeprosić fanów

Data dodania: 24-04-2023 10:45

W niedzielę Tottenham Hotspur poniósł kompromitującą porażkę z Newcastle United. "Koguty" uległy "Srokom" aż 1:6, a ich kapitan Hugo Lloris stwierdził, że zespół musi przeprosić swoich kibiców za ten mecz.

Tottenham stracił pięć bramek w pierwszych 21 minutach, ostatecznie przegrywając 1:6 na St James' Park. Wielu fanów londyńskiej drużyny, którzy odbyli długą podróż do Tyneside, opuszczało trybuny jeszcze przed zakończeniem pierwszej połowy spotkania.

- To bardzo zawstydzające. Powinniśmy przeprosić fanów. Nie pokazaliśmy się z dobrej strony i nie mogliśmy dorównać Newcastle” - powiedział Lloris w rozmowie ze Sky Sports.

- Spóźnialiśmy się we wszystkich aspektach gry i całkowicie przegapiliśmy pierwszą część meczu. Druga połowa to inna historia, ale jest to naprawdę bolesne. Nie chodzi nawet o taktykę, po prostu nie mogliśmy walczyć i byliśmy spóźnieni - powiedział Francuz.

Tottenham zajmuje piąte miejsce w tabeli Premier League, mając na koncie 53 punkty ugrane w 32 meczach. Spurs tracą sześć oczek do trzeciego Newcastle, który ma rozegrany o jeden mecz mniej. Czwartą pozycję okupuje Manchester United, do którego Spurs również tracą sześć punktów, ale Czerwone Diabły mają w zanadrzu dwa spotkania. Piłkarze Tottenhamu muszą również oglądać się za siebie, gdyż bardzo blisko znajdują się zespoły Aston Villi oraz Brighton.