Młody zdolny piłkarz blisko zagranicznego transferu z Piasta. Zaskakujący kierunek, ale i eliminacje Ligi Mistrzów
Dodał: Futbol.pl
Data dodania: 30-07-2023 21:20
Ariel Mosór szykuje się do zaskakującego transferu. Polski stoper z Piasta Gliwice jest bliski przeprowadzki do norweskiego Molde FK.
Mosór nie zagrał w niedzielnym meczu Piasta Gliwice ze Stalą Mielec na wyjeździe. Rzecznik prasowy gliwickiego klubu Karol Młot poinformował, że przyczyną absencji 20-letniego zawodnika są "zaawansowane rozmowy ws. transferu zagranicznego".
Ariel Mosór nie zagra podczas #STMPIA. Rozmowy w sprawie transferu 20-latka do innego klubu są bardzo zaawansowane i z tego powodu Ariel nie wystąpi podczas dzisiejszego meczu.
— Karol Młot (@karmlot) July 30, 2023
Sprawy nie chciał lub nie umiał z braku pełnych informacji komentować ojciec piłkarza. Piotr Mosór, w przeszłości świetny obrońca m.in. Legii Warszawa, powiedział w rozmowie ze Sport.pl: - Nie dostaliśmy żadnej konkretnej propozycji od zainteresowanego klubu. Wiemy, że coś się dzieje, ale tylko tyle, bo usłyszałem, że na razie rozmawiają o tej sprawie kluby. Dlatego trudno mi cokolwiek powiedzieć na ten temat.
Mosór ma trafić do Molde FK. To mistrz Norwegii z sezonu 2022 i czwarta ekipa obecnych rozgrywek. W eliminacjach Ligi Mistrzów trafił na HJK Helsinki i w pierwszym spotkaniu przegrał na wyjeździe 0:1.
Ariel Mosór zagrał w Ekstraklasie w 60 meczach. Strzelił gola i zanotował asystę. w 1. kolejce tego sezonu spędził na murawie 90 minut.
Futbol.pl











