Matty Cash znowu z golem. Niestety tym razem samobójczym w meczu z gigantem Premier League (VIDEO)

Data dodania: 03-09-2023 16:17

Matty Cash w tym sezonie strzelił już 2 gole w Premier League i zdobył bramkę w kwalifikacjach Ligi Konferencji Europy, a w niedzielę znowu trafił do siatki. Tym razem jednak do swojej bramki i przyczynił się do porażki Aston Villi z Liverpool FC na Anfield aż 0:3.

26-letni reprezentant Polski zagrał całe spotkanie z The Reds. Jego zespół już w 3. minucie stracił gola po strzale nowego nabytku Liverpool FC, Węgra Dominika Szoboszlaia.

W 22. minucie było już 2:0 dla gospodarzy. Piłkę do własnej bramki posłał Matty Cash. Polak zaskoczył Emiliano Martineza, ale trzeba przyznać, że trudno byłoby inaczej zareagować lub uniknąć piłki po tym, jak ta wróciła pod jego nogi po trafieniu Darwina Nuneza w słupek.

Potem Matty Cash uratował The Villans przed stratą gola, gdy wybił piłkę z linii bramkowej. Ostatecznie Aston Villa i tak przegrała jednak 0:3, bowiem w 55. minucie Mohamed Salah znalazł sposób na Martineza.

W tabeli Premier League Liverpool ma 10 punktów w 4 meczach i jest w czołówce, a Aston Villa ma 6 oczek i plasuje się na początku drugiej połowy stawki.