Kolejne zwycięstwo Al-Nassr. Cristiano Ronaldo z ósmym i dziewiątym golem w sezonie (VIDEO)

Data dodania: 23-09-2023 6:31

Al-Nassr w piątek rozegrało swój siódmy mecz w obecnym sezonie ligi saudyjskiej. Cristiano Ronaldo zdobył dwie bramki, a podopieczni Luisa Castro odnieśli cenne zwycięstwo nad Al-Ahli (4:3).

Cristiano Ronaldo poprowadził Al-Nassr do piątego zwycięstwa w sezonie. Portugalski gwiazdor występ przeciwko Al-Ahli okrasił dwoma trafieniami. Dzięki piątkowej wygranej drużyna CR7 awansowała na piąte miejsce w tabeli.

Cristiano Ronaldo strzelił swojego ósmego i dziewiątego gola w sezonie. W związku z tym umocnił się na pozycji lidera klasyfikacji najskuteczniejszych strzelców. Portugalczyk wynik meczu otworzył w czwartej minucie, gdy asystował mu Sadio Mane. Z kolei w 52. minucie zdobył bramkę na 4:2.