Co za gol! Co za przewrotka. Młody piłkarz Manchesteru United zdobył kapitalną bramkę (VIDEO)

Data dodania: 26-11-2023 18:59

Fenomenalnego gola strzelił w meczu z Evertonem na wyjeździe Alejandro Garnacho. Piłkarz Manchesteru United już w 3. minucie spotkania uderzył kapitalnie przewrotką i dał Czerwonym Diabłom prowadzenie na Goodison Park. Czy to bramka sezonu?

Manchester United często rozczarowuje w tym sezonie, ale w niedzielę w 13. kolejce Erik Ten Hag miał nadzieje 8. zwycięstwo. Spotkanie z Evertonem, który stracił niedawno aż 10 punktów za nieprawidłowości finansowe, zaczęło się dla Czerwonych Diabłów kapitalnie.

W 3. minucie na dośrodkowanie w pole karne zdecydował się Diogo Dalot. Zagranie Portugalczyka nie było udane, ale dzięki temu improwizować musiał Alejandro Garnacho. 19-letni Argentyńczyk złożył się do przewrotki i ze znacznej odległości trafił idealnie. Jordan Pickford mimo swojego doświadczenia i umiejętności nie mógł nić zrobić. Garnacho po bramce świętował w stylu Cristiano Ronaldo, który przecież też potrafił strzelić świetnego gola przewrotką.

Dla Garnacho to 1. gol w sezonie Premier League. Wcześniej Argentyńczyk trafił tylko w Pucharze Ligi.

Potem na 2:0 z rzutu karnego podwyższył w 56. minucie Marcus Rashford, a na 3:0 w 75. minucie Anthony Martial i Manchester United pewnie zmierzał po 3 punkty.