Michał Skóraś z przełomowym występem? Polski skrzydłowy zanotował dwie asysty w barwach Club Brugge (VIDEO)

Data dodania: 30-11-2023 20:20

Michał Skóraś ma bardzo trudne początki poza Polską. Po transferze do Club Brugge wyraźnie rozczarowuje i usłyszał sporo słów krytyki. Może występ przeciwko Besiktasowi w Stambule w 5. kolejce Ligi Konferencji Europy okaże się przełomowy. Reprezentant Polski zanotował dwie asysty.

Skóraś wcześniej dostał od trenera zaledwie 450 minut w 16 spotkaniach. W LKE zagrał 145 minut w 3 meczach. Strzelił jednego gola i nie zanotował asysty.

W czwartek w Stambule Skóraś wszedł na murawę od początku II połowy przy stanie 2:0 dla gości. Tuż po zmianie stron padła bramka na 3:0 dla Club Brugge, a potem dwie kolejne. W 50. minucie i w 70. minucie przy trafieniach belgijskiego zespołu asystował Skóraś. Polak podawał najpierw do Onyediki, a potem do Skova Olsena.

Club Brugge wygrał 5:0 i jest liderem grupy D. Ma 13 punktów w 5 meczach i zagra w ostatniej kolejce o zachowanie pozycji z 2. w stawce Bodo/Glimt, który ma 3 oczka mniej, a u siebie przegrał z Belgami 0:1. Besiktas wywalczył tylko punkt i jest ostatni.