Polski obrońca strzelił gola w Lidze Konferencji. Najszybciej zareagował w zamieszaniu pod bramką (VIDEO)

Data dodania: 30-11-2023 22:18

Tomasz Kędziora dał prowadzenie PAOK Saloniki w meczu 5. kolejki Ligi Konferencji Europy z Eintrachtem Frankfurt na wyjeździe. Polski obrońca greckiego klubu strzelił pierwszego gola w sezonie.

Kędziora wyszedł w pierwszym składzie PAOK na mecz z rywalem z Bundesligi. Były zawodnik Lecha Poznań po bezbramkowej pierwszej połowie w 55. minucie trafił do siatki, świetnie odnajdując się w zamieszaniu po bramką strzeżoną przez Kevina Trappa. Dla Kędziory to pierwszy gol w sezonie i drugi w barwach PAOK.

Kędziora dał prowadzenie PAOK, ale 3 minuty później wyrównał Marmoush.

Obie drużyny już przed meczem były pewne awansu do wiosennej fazy rozgrywek. Kwestią do rozstrzygnięcia pozostawało, kto zagra od razu w 1/8 finału po wygraniu grupy, a kto będzie zmuszony walczyć w 1/16 finału. Przed spotkaniem o punkt lepszy był PAOK. Grecy ostatecznie wygrali we Frankfurcie, bo bramkę na 2:1 zdobył w 73. minucie Zivković i to ekipa z Salonik wygrała grupę.