Michał Skóraś poprawia swoje notowania w Club Brugge. Polski skrzydłowy zanotował asystę

Data dodania: 06-12-2023 23:01

Michał Skóraś po dwóch asystach w meczu Ligi Europy z Besiktasem (5:0) nie dostał ani minuty w spotkaniu ligowym ze Standardem Liege. Trener Club Brugge Ronny Deila dał mu jednak szansę w potyczce Pucharu Belgii z Zulte Waregem, a polski skrzydłowy odwdzięczył się asystą.

Skóraś na początku przygody z Club Brugge miał problemy, ale jego sytuacja w ostatnim czasie się poprawia, a notowania u trenera jednak rosną. Polak sam sobie może najlepiej pomóc kolejnymi dobrymi występami. Takimi jak przeciwko Besiktasowi ostatnio czy tak jak przeciwko ZUlte Waregem.

W środę Skóraś dostał szansę od 1. minuty. I szybko zanotował asystę. Gospodarze prowadzenie objęli co prawda w 16. minucie po podaniu Igora Thiago do Andreasa Skova Olsena, ale 3 minuty później zagrał do Duńczyka Skóraś i było 2:0. Ostatecznie Club Brugge wygrał 4:0, a dwie bramki dołożył w 50. i 58. minucie Igor Thiago.