Nenadowi Bjelicy puściły nerwy. Były trener Lecha wyleciał z czerwoną kartką po uderzeniu piłkarza Bayernu (VIDEO)

Data dodania: 24-01-2024 22:40

Union Berlin przegrał 0:1 z Bayernem w Monachium w zaległym meczu 13. kolejki Bundesligi. Ekipa ze stolicy postawiła się faworytowi, ale po spotkaniu mniej mówi się o samej grze obu drużyn, a więcej o zachowaniu trenera Uniony, dobrze znanego w Polsce Nenada Bjelicy.

Union jedynego gola stracił w 46. minucie Piłkę do siatki tuż po przerwie skierował Raphael Guerreiro.

Potem padła druga bramka, ale po uderzeniu Harry'ego Kane'a gol nie został uznany po analizie VAR i Anglik nie mógł cieszyć się ze swojego 23. trafieni w sezonie Bundesligi.

W 71. minucie zrobiło się nerwowo, bo Eric Dier zdaniem gości faulował Berensa. Union domagał się rzutu karnego, ale sędzia nie podjął decyzji o jedenastce. Kilka chwil później doszło do starcia Leroy'a Sane z Nenadem Bjelicą. Piłkarz Bayernu może lekko sprowokował byłego trenera Lecha Poznań, a temu puściły nerwy i uderzył w twarz zawodnika Die Roten. Wyleciał za to na trybunu, a Sane skończył mecz z żółtą kartką.

Bayern po odrobieniu strat ma na koncie 44 punkty i traci 4 oczka do liderującego Bayeru Leverkusen. Union plasuje się na 15. pozycji i nad strefą barażowo-spadkową ma 3 oczka przewagi.