Kamil Grabara skrytykowany i doceniony po meczu z Manchesterem City. "Rury trochę zardzewiały po zimie"

Data dodania: 14-02-2024 10:59
Kamil Grabara skrytykowany i doceniony po meczu z Manchesterem City.

Kamil Grabara puścił trzy gole w meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów z Manchesterem City. Wydawać by się mogło, że Polak kilkoma interwencjami uchronił FC Kopenhaga przed wyższą porażką, ale nie wszyscy tak ocenili występ bramkarza. W duńskich mediach pojawiły się głosy krytyki.

25-letni Grabara dał się pokonać Kevinowi De Bruyne w 10. minucie, Bernardo Silvie w 45. minucie i Philowi Fodenowi w doliczonym czasie gry w II połowie. Według sporej części ekspertów nie miał większych szans na skuteczne interwencje, ale inaczej stwierdzili redaktorzy serwisu B.T. Ich zdaniem Grabara za swój występ zasłużył jedynie na notę 3 w skali 1-6.

Według B.T. Grabara nie zareagował wystarczająco szybko na strzały, po których piłka była w zasięgu jego ręki. "Rury zardzewiały przez zimę" - ocenili dziennikarz.

Jednocześnie doceniono dobry występ Grabary po przerwie. "W II połowie zagrał świetnie. Wykonał cztery świetne parady i uratował zespół. Musimy go zrozumieć, że wściekł się po golu na 1:3. On takich rzeczy kolegom łatwo nie wybacza" - czytamy w recenzji gry 25-latka.