Oficjalnie: Znana przyszłość Axela Witsela. To w tym klubie będzie grał w kolejnym sezonie
Dodał: kk
Data dodania: 13-06-2024 13:22
Axel Witsel doszedł do porozumienia z przedstawicielami Atletico Madryt.
Witsel miał odejść z Atletico Madryt, ale jego plany uległy zmianie. Jak informuje ekipa “Los Rojiblancos” na swojej oficjalnej stronie, zawodnik podpisał nowy kontrakt z klubem ważny do 30 czerwca 2025 roku.
- Reprezentant Belgii, który rozegrał 94 oficjalne mecze w barwach biało-czerwonych, będzie kontynuował jeszcze jedną kampanię w obronie naszych barw - pisze Atletico Madryt na swojej oficjalnej stronie internetowej.
Doświadczony Belg skomentował swoją decyzję w rozmowie z klubowymi mediami.
- Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę spędzić kolejny rok w tym wspaniałym klubie. Atletico, wkrótce się widzimy - powiedział Axel Witsel.
???????? @axelwitsel28, rojiblanco hasta 2025 ????
— Atlético de Madrid (@Atleti) June 13, 2024
???? https://t.co/3gXZuKtnhc
????⚪ #AúpaAtleti || #Witsel2025 pic.twitter.com/XZTAFXweRK
Źródło: Atletico Madryt











