Nagelsmann zwrócił na to uwagę przed meczem z Węgrami. "Zasłużyli na wyrównanie i byli lepszą drużyną".

Dodał: kk
Data dodania: 19-06-2024 14:19
Screen

Selekcjoner reprezentacji Niemiec Julian Nagelsmann pochwalił Węgry przed meczem 2. kolejki fazy grupowej EURO 2024. Trener chwali drużynę rywala i zwraca uwagę na drugą połowę z meczu ze Szwajcarią.

Niemcy grały mecz otwarcia na stadionie Allianz Arena ze Szkocją i pokazały się z kapitalnej strony. Kadra Juliana Nagelsmanna rozgromiła rywali 5:1. Ekipa “Die Mannschaft” była praktycznie bezbłędna, a głównym zawodnikiem, który robił duże zamieszanie był Toni Kroos.

Mecz ze Szkotami już za nimi. Teraz czas na starcie z Węgrami, które zostanie rozegrane dzisiaj o godzinie 18:00 w ramach 2. kolejki fazy grupowej. W pierwszym starciu Węgry przegrały 1:3 ze Szwajcarią. Nagesmann zwrócił uwagę jednak, że nie jest to słaba drużyna i Niemcy muszą na spokojnie podejść do tego pojedynku, bo w ostatnim starciu dobrze grali m.in. w drugiej połowie.

- Węgry zagrały naprawdę dobrze w drugiej połowie przeciwko Szwajcarii. Zasłużyli na wyrównanie i byli lepszą drużyną. Teraz będą mieli nieco większą presję, ponieważ muszą wygrać. Cóż, mam dobre przeczucia co do naszych szans - twierdzi Julian Nagelsmann, cytowany przez “UEFA.com”.

Źródło: UEFA.com