Kuriozalna sytuacja w III lidze. Czerwona kartka za faul w 15. sekundzie meczu (VIDEO)

Data dodania: 01-09-2024 18:00

Sandecja Nowy Sącz na własnym boisku wygrała 3:0 z KS-em Wiązownica w meczu czwartej grupy III ligi. Spotkanie pozostanie na długo w pamięci kibiców z powodu bezmyślnego zagrania Grzegorza Janiczaka, który już w 15. sekundzie spotkania osłabił zespół gości.

Sandecja była faworytem tego starcia, a idiotyczny faul gracza z Wiązownicy ułatwił gospodarzom zadanie. Grzegorz Janiczak w piętnastej sekundzie meczu kopnął zawodnika zespołu z Nowego Sącza. Arbiter spotkania nawet się nie zastanawiał i pokazał czerwoną kartkę.

Sandecja grająca w przewadze nie miała większych problemów z odniesieniem zwycięstwa. Pierwsza bramka padła w 30. minucie po rzucie karnym. Gola strzelił Rafał Wolsztyński. Były  napastnik Górnika Zabrze i Widzewa Łódź w drugiej połowie zdobył kolejne dwie bramki kompletując hattrick.

Sandecja dzięki wygranej zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli.