Ewa Pajor świetnie zadebiutował w lidze hiszpańskiej. Została bohaterką FC Barcelona (VIDEO)

Data dodania: 08-09-2024 20:18

Ewa Pajor strzeliła swoje pierwsze gole w barwach FC Barcelona w kobiecej ekstraklasie Hiszpanii. Reprezentantka Polski otworzyła w drugiej połowie wynik wyjazdowego spotkania z Deportivo La Coruna, a potem ustaliła rozmiary zwycięstwa Dumy Katalonii na 3:0.

Pajor latem przeszła do FC Barcelona po 9 latach spędzonych w VfL Wolfsburg. Dostała propozycję z Katalonii i z niej skorzystała. Pierwszego gola w nowych barwach strzeliła w sierpniu przeciwko Milanowi w towarzyskim spotkaniu o Puchar Gampera.

W niedzielę Polka zagra od 1. minuty w meczu pierwszej kolejki hiszpańskiej ekstraklasy kobiet przeciwko Deportivo La Coruna na wyjeździe. Do przerwy było 0:0, ale po zmianie stron Barcelona udowodniła swoją wyższość, a Pajor zdobyła dwie bramki.

W 58. minucie Pajor strzałem z bliska, dobijając piłkę do siatki, dała FC Barcelona prowadzenie.

Na 2:0 podwyższyła w 71. minucie Brugts. Wynik spotkania na 3:0 ustaliła Pajor. w 88. minucie reprezentantka Polski dostała świetne podanie przed bramkę i trafiła znowu do siatki.