Co za wejście Krzysztofa Piątka. Polski snajper trafiał aż miło. Trzy gole "Pio". Piękna bramka głową (VIDEO)

Data dodania: 01-09-2024 20:37
Co za wejście Krzysztofa Piątka. Polski snajper trafiał aż miło. Trzy gole

Krzysztof Piątek wszedł na boisko w przerwie spotkania Istanbul Basaksehir z Antalyasporem, gdy jego zespół przegrywał 1:2. Polski napastnik do wyrównania nie doprowadził, ale od stanu 2:2 strzelił trzy gole i gospodarze efektownie wygrali, a Piątek został bohaterem spotkania.

Piątek w tym sezonie jest w wysokiej formie strzeleckiej. W eliminacjach Ligi Konferencji Europy strzelił 4 gole w 6 meczach, a w tureckiej Super Lig zdobył do niedzieli jedną bramkę w dwóch występach. W meczu z Antalyasporem dołożył jednak aż 3 trafienia.

Polski snajper został przez trener Cagdasa Atana wpuszczony w przerwie, gdy gospodarze przegrywali 1:2 - na gole Sama Larssona dla gości z 2. i 41. minuty odpowiedział w 43. minucie Joao Figueiredo. Do remisu w II połowie w 62. minucie doprowadził Deniz Turuc, a potem swój show zaczął "Pio".

Były zawodnik m.in. Genoi i AC Milan w 64. minucie trafił po raz pierwszy. 8 minut później dołożył drugiego gola, a po kolejnych 8 minutach ustrzelił hat-trick i ustalił wynik spotkania na 5:2.

<blockquote class="twitter-tweet"><p lang="tr" dir="ltr">oha oha piatek’in gole bakin <a href="https://t.co/36P1tO0qUV">pic.twitter.com/36P1tO0qUV</a></p>&mdash; Ali #okanBurukİstifa (@PassionGala_) <a href="https://twitter.com/PassionGala_/status/1830301201272893916?ref_src=twsrc%5Etfw">September 1, 2024</a></blockquote> <script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

<blockquote class="twitter-tweet"><p lang="zxx" dir="ltr"><a href="https://t.co/6b48mUTzGF">pic.twitter.com/6b48mUTzGF</a></p>&mdash; @FcStreamTV -PL, Serie A, Bundesliga, LaLiga Live! (@ileane71207) <a href="https://twitter.com/ileane71207/status/1830302326680416426?ref_src=twsrc%5Etfw">September 1, 2024</a></blockquote> <script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

<blockquote class="twitter-tweet"><p lang="zxx" dir="ltr"><a href="https://t.co/vz1lU2K4a9">pic.twitter.com/vz1lU2K4a9</a></p>&mdash; @FcStreamTV -PL, Serie A, Bundesliga, LaLiga Live! (@ileane71207) <a href="https://twitter.com/ileane71207/status/1830304352298516853?ref_src=twsrc%5Etfw">September 1, 2024</a></blockquote> <script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

Piątek okazał się bohaterem spotkania, ale błysnął też Jakub Kałuziński. Pomocnik Antalyasporu asystował przy bramce na 1:0 dla gości.

Istanbul Basaksehir jest na czwartym miejscu w tabeli z dorobkiem siedmiu punktów, a Antalyaspor jest dziesiąty z czterema punktami.